Czytelnicy :

wtorek, 21 maja 2013

8 Najczęściej używanych rzeczy

Hej, miałam zrobić recenzje z mojej wycieczki i haul. Ale to musi poczekać, dzisiaj zrobię TAG od BoogieSilver  z YT. Mam nadzieje że się wam spodoba, robie go na blogu, bez filmu bo nie mogę na razie ich kręcić, a szkoda bo bardzo bym chciała mieć takie sobie fajny kanał na YT. Są to rzeczy najczęściej używane w poprzednim tygodniu ;3

Najczęściej używany błyszczyk/szminka 

Balsam do ust z essence, ma w sb drobinki brokatu, bardzo fajnie na tłuszcza, należy z nim uważać ponieważ jest bardzo wydajny i dosyć długo utrzymuje swój delikatny kolor la naszych ustach.

Błyszczyk do ust w koralowym odcieniu, ma w sobie sporo brokatu, pachnie truskawkami i ciekawy aplikator.

Najczęściej używane kolczyki

Kolczyki perełki, małe, delikatne, drobne do wszystkiego pasują ;3

Najczęściej używana bluza/koszula

Czarna wygodna bluza, bez kaptura, zakładana przez głowę z napisem NERD i mądralą :D

Najczęściej używany lakier do paznokci

Lakier Wibo z kolekcji Gel Like, stworzony przez The Oleskeee nr. 6. Kolor jest piękny, pastelowy i bardzo świeży. Jest bardzo rzadki jeżeli zostanie odpowiednio nałożony wytrzyma bardzo długo, ale musi porządnie wyschnąć. 

Najczęściej używany produkt do włosów

Coś w stylu serum do włosów, dopiero rozpoczynam kuracje tym produktem dlatego nie powiem wam o nim za dużo. Nie jest wydajny i po prostu wali alkoholem . Składu też nie ma najlepszego ale na razie jest fajny.

Najczęściej używane buty 
Ostatnio bardzo polubiłam buty które pokazywałam wam w poprzednim haul. Są naprawdę wygodne, oddychające i ważą tyle co nic. 

Najczęściej używane perfumy

Piękny kobiecy zapach, utrzymuję się bardzo długo, pachnie jak drzewo sandałowe, jest drogi, ale jeżeli znajdziecie na promocji to bardzo polecam :)

Najczęściej używana torebka 

Nie używam zbytnio torebek. Teraz tylko do szkoły zwyczajny fuksjowy plecak, bez niczego ...

Tak naprawdę to tyle, przypominam że zdj. nie robiłam samodzielnie, są wzięte z internetu. Taguje każdego kto to czyta ;D

Pozdrawiam, Angelika ;3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz