Czytelnicy :

piątek, 19 kwietnia 2013

" Młodzież XXI wieku "

Hej !!
Ostatnio nie mam czasu pisać postów, ale mam czas a w sumie to musze pisać wypracowanie na polski ... a więc postanowiłam pokazać wam wypracowanie pt " Młodzież XXI wieku " a niedługo ukaże się wypracowanie na przyrodę pt " Park Narodowy na Galapagos " Miłego czytania :)


Młodzież XXI wieku
Młodzież i dzieci w XXI wieku są dużo trudniejsze w wychowaniu niż w latach np. 90. Mają różne dziwne problemy w ,których rodzicie nie mogą im pomóc, ponieważ się z takimi wcześniej nie spotkali. Dzieci nie są tak pomocne i ciekawskie świata jak kiedyś, a młodzież coraz częściej sięga po używki. Nastolatki nie są tak kulturalne, trudno jest im zaakceptować osoby które wyglądają trochę inaczej. Niestety coraz częściej nie zwracają uwagi na wyjątkowy charakter który mają, a na styl, pieniądze czy muzykę jakiej słuchają. Taki szybki przykład z życia, dziewczyna chodząca w glanach i słuchająca metalu, nie będzie miała zbyt dobrych kontaktów z dziewczynkami które chodzą w pantofelkach i słuchają popu czy disco polo. A chłopiec ,który lubi metal i ma pomalowane paznokcie, albo kolczyki, zostanie wyśmiany przez osoby które słuchają rapu. Ponieważ jest raczej więcej osób słuchających rapu niż metalu albo rocku. Uważam że jest to bardzo przykre :’(. Całymi dniami siedzą przy komputerze, w naprawdę piękną wiosenną pogodę, nawet nie otworzą okna.
Gdy mają problemy, np. miłosne robią niezbyt fajne rzeczy np. się tną albo płaczą w kącie. Zamiast wyżalić się bliskim. Czasem nawet sięgają po używki. Palą z znajomymi, narkotyki biorą dla popisu, a alkohol aby mieć o czym gadać z nieodpowiednim towarzystwem. Niestety w ten sposób rujnują siebie i swoje życie. Częstą dochodzi do aktów samobójczych, niektórzy myślą że gadać jak jakiś „ Emo „ jest fajne. Ale tak naprawdę jest to bardzo przykre, że nie cieszą się życiem, a powinni …
Podsumowując: osoby młode w XXI wieku nie są najlepszym przykładem dla następnym pokoleń. Mam nadzieje że następne pokolenia będą mądrzejsze i nie będą dopuszczać się do takich strasznych rzeczy. To co dzieje się w tych czasach nawet nie jest porównywalne do rzeczy ,które działy się w latach 60-90. Mam ogromną nadzieje że osoby wyróżniające się z tłumu wreszcie zostaną docenione, a nie wyśmiewane.  
Dziękuję i pozdrawiam
Angelika J
Autor tekstu : Angelika Szulc, klasa 6 C

Wypracowania pisałam przy piosenkach Korna :

Korn - Falling Away From Me

Korn - Freak On A Leash

oraz :

My Chemical Romance - "Na Na Na"


Dziękuje za uwagę, pozdrawiam Angelika :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz